ПРО НАС

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ ФОРУМ» - громадська (недержавна) некомерційна неприбуткова організація, зареєстрована згідно з законодавством України у лютому 2013 року.


З самого початку своєї діяльності ГО «ДЕМФОРУМ» ставила на меті підтримку та захист інтересів своїх членів та суспільства у різних сферах, а також сприяння розвитку медіа-ринку в Україні. Завдяки партнерським стосункам зі ЗМІ (Еспресо ТВ та іншими), контактам у регіонах та активній позиції засновників ГО «ДЕМФОРУМ» брала участь у різних заходах у медійній, культурній та інших сферах.

2015 р. - за фінансового сприяння Канадського посольства були організовані офіси в Краматорську, Сєверодонецьку та Харкові, які проводили журналістські розслідування та збирали реальні факти та історії прифронтових областей. Як результат, записували відео та аудіо сюжети, які передавались всім бажаючим медіа. Ці офіси існують та продовжують свою роботу.

2016 р. - посольство США в Україні підтримало ініціативу по створенню циклу спеціалізованих журналістських розслідувань на актуальні для України теми, пов’язані з корупцією, реформами, покращенням бізнес-клімату в Україні. Напрацювання цієї роботи стали базою для організації 5 прямих ефірів в рамках вже існуючого проекту «Дискусійне ток-шоу «Політклуб Віталія Портникова». Цикл передач мав позитивні результати та досяг поставленої мети - залучити фахових людей до діалогу, надати можливість максимальній кількості людей ознайомитись з проблемами та почути про дії уряду та народних депутатів України. Ток-шоу продовжує виходити в ефірі телеканалу Еспресо.

У 2018 році ГО «ДЕМФОРУМ» розпочала новий етап своєї діяльності, значно збільшивши свої активності у пріоритетних напрямках.

2018 р. - ГО «ДЕМФОРУМ» виступила одним з ініціаторів та співорганізаторів Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia - масштабного міжнародного заходу у Верховинському районі Івано-Франківської області, який поєднав у собі фестивалі, кінопоказ, концертні програми та міжнародну конференцію з питань економічного, інфраструктурного, екологічного та туристичного розвитку Карпатського регіону.

2018 р. - за фінансової підтримки посольства США та сприяння ГО «Демфорум” в ефірі телеканалу ЕСПРЕСО виходили програми Віталія Портникова.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був знятий телевізійний фільм «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості» - історія одного з багатьох представників українських еліт, відомих в наукових колах світу, але «стертих» з пам’яті свого народу.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був створений сценарій художнього фільму «Вінценз» про автора унікального гуцульського епосу «На високій полонині» Станіслава Вінценза.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був реалізований міжнародний проект зі створення концепції Центру міжкультурного діалогу ім. Станіслава Вінценза у Верховинському районі Івано-Франківської області.

2018 р. - за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів був проведений захід «Дні українського кіно у Верховині», покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

Правління

Микола Пасько - фото

МИКОЛА ПАСЬКО

— Голова Правління

Віталій Портніков - фото

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВ

— Заступник Голови Правління

Микола Типусяк - фото

МИКОЛА ТИПУСЯК

— Заступник Голови Правління

Засновники:

  • Княжицький Микола Леонідович
  • Омельчук Олександр Сергійович
  • Портников Віталій Едуардович
  • Чечеринда Єгор Володимирович.

Звітність: