ПРО НАС

Хто ми

Ми громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» (ГО "ДЕМФОРУМ"), яка здійснює свою діяльність в сприянні всебічному розвитку української культури, міжнародній співпраці в сфері культури та міжкультурного діалогу, розвитку медійного середовища в Україні, професійних навичок журналістів, збільшення якісного контенту, сприяння створенню умов для задоволення і захисту законних, соціальних, творчих, національно-культурних, економічних, правових та інших інтересів своїх членів тощо.

Для цього ми організовуємо та проводимо різні заходи, у тому числі тренінги, стажування, семінари, круглі столи, дискусії, форуми, конференції в культурній та медійній сферах, співпрацюємо з українськими, іноземними та міжнародними організаціями, з донорськими організаціями та грантодавцями, органами державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян.

Наша історія

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» (ГО "ДЕМФОРУМ") - громадська (недержавна) некомерційна неприбуткова організація, зареєстрована згідно з законодавством України у лютому 2013 року.

З самого початку своєї діяльності ми ставили на меті підтримку та захист інтересів своїх членів та суспільства у різних сферах. Здійснювали активну діяльність в розвитку медіа-ринку в Україні. Завдяки нашим партнерським стосункам зі ЗМІ (Еспресо ТВ та іншими), контактам у регіонах та активній позиції наших засновників брали участь та реалізовували проекти у різних заходах у медійній, культурній та інших сферах.

Детально можете ознайомитись в розділі ПРОЕКТИ

Наша візія

ГО «ДЕМФОРУМ» – незалежна громадська організація, яка веде ефективну діяльність у стратегічних для себе напрямках медіа, культури, демократії, реформ, розвитку регіонів, самостійно та в партнерстві з іншими українськими, іноземними та міжнародними організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, докладає зусилля задля досягнення запланованих результатів.

Наша місія

Місія ГО «ДЕМФОРУМ» - підтримка та захист інтересів громад та окремих груп громадян у соціальній, діловій, культурній сферах, сприяння розвитку медіа-ринку в Україні, що в результаті сприятиме побудові та розвитку України як демократичної, правової, європейської держави.

Наші цінності

  • професіоналізм;
  • бездоганна репутація;
  • відповідальність;
  • аполітичність;
  • відкритість;
  • результативність;
  • демократія;
  • захист прав та свободи кожного, незалежно від соціального статусу, віросповідання, статі);
  • повага до особистості.

Напрямки діяльності

Організаційна структура

Організаційна структура - схема


Наші досягнення

З самого початку своєї діяльності ГО «ДЕМФОРУМ» ставила на меті підтримку та захист інтересів своїх членів та суспільства у різних сферах, а також сприяння розвитку медіа-ринку в Україні. Завдяки партнерським стосункам зі ЗМІ (Еспресо ТВ та іншими), контактам у регіонах та активній позиції засновників ГО «ДЕМФОРУМ» брала участь у різних заходах у медійній, культурній та інших сферах.

2015 р. - за фінансового сприяння Канадського посольства були організовані офіси в Краматорську, Сєверодонецьку та Харкові, які проводили журналістські розслідування та збирали реальні факти та історії прифронтових областей. Як результат, записували відео та аудіо сюжети, які передавались всім бажаючим медіа. Ці офіси існують та продовжують свою роботу.

2016 р. - посольство США в Україні підтримало ініціативу по створенню циклу спеціалізованих журналістських розслідувань на актуальні для України теми, пов’язані з корупцією, реформами, покращенням бізнес-клімату в Україні. Напрацювання цієї роботи стали базою для організації 5 прямих ефірів в рамках вже існуючого проекту «Дискусійне ток-шоу «Політклуб Віталія Портникова». Цикл передач мав позитивні результати та досяг поставленої мети - залучити фахових людей до діалогу, надати можливість максимальній кількості людей ознайомитись з проблемами та почути про дії уряду та народних депутатів України. Ток-шоу продовжує виходити в ефірі телеканалу Еспресо.

У 2018 році ГО «ДЕМФОРУМ» розпочала новий етап своєї діяльності, значно збільшивши свої активності у пріоритетних напрямках.

2018 р. - ГО «ДЕМФОРУМ» виступила одним з ініціаторів та співорганізаторів Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи Via Carpatia - масштабного міжнародного заходу у Верховинському районі Івано-Франківської області, який поєднав у собі фестивалі, кінопоказ, концертні програми та міжнародну конференцію з питань економічного, інфраструктурного, екологічного та туристичного розвитку Карпатського регіону.

2018 р. - за фінансової підтримки посольства США та сприяння ГО «Демфорум” в ефірі телеканалу ЕСПРЕСО виходили програми Віталія Портникова.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був знятий телевізійний фільм «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості» - історія одного з багатьох представників українських еліт, відомих в наукових колах світу, але «стертих» з пам’яті свого народу.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був створений сценарій художнього фільму «Вінценз» про автора унікального гуцульського епосу «На високій полонині» Станіслава Вінценза.

2018 р. - за підтримки Українського культурного фонду був реалізований міжнародний проект зі створення концепції Центру міжкультурного діалогу ім. Станіслава Вінценза у Верховинському районі Івано-Франківської області.

2018 р. - за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів був проведений захід «Дні українського кіно у Верховині», покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

2019 р. - за підтримки Українського культурного фонду був здійснений етап препродакшну та відзнятий видовищний тизер майбутнього художнього фільму «Вінценз». 

2019 р. - за ініціативи народного депутата України, Голови Комітету з питань культури і духовності Миколи Княжицького ІІ Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи Via Carpatia відбувся у Верховині на Прикарпатті. Демфорум виступив співорганізатором заходу.

2019 р. - за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні стартував проект «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність», покликаний розширити професійні навички медіа-середовища через проведення регіональних публічних лекцій та зустрічей провідних українських журналістів з журналістами регіональних та національних медіа, студентами вищих навчальних закладів журналістських факультетів, блогерами та активними громадськими діячами.

Правління:

Микола Пасько - фото

ЯРИНА ЯСИНЕВИЧ

— Голова Правління

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВ

— Заступник Голови Правління

СЕРГІЙ БОВТЕНКО

— Заступник Голови Правління