НОВИНИ

четверта влада - фото

В неділю, 13 жовтня, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила у місті Одеса 23 вересня. 

четверта влада - фото

У суботу, 12 жовтня, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Національного університету «Острозька академія».

Зйомки тізеру до фільму Вінценз - фото

Творча команда проекту відпрацювала два повних знімальних дні, один з яких було організовано у Національному музеї народної архітектури та побуту України, другий – в українських Карпатах - у с.Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області.

четверта влада - фото

Вже 13 жовтня о 18:10 відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції відомого журналіста та публіциста Віталія Портникова. Її назва «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність». Повторний показ буде 19 жовтня. 

Четверта влада - постер

У понеділок, 23 вересня, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Виставка японської художниці - фото

В рамках підготовки до виставки, відбулись робочі зустрічі представників Ferrexpo та ГО «Всеукраїнський демократичний форум» з представниками Національного музею Тараса Шевченка та Посольства Японії в Україні.

четверта влада - постер

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» починає реалізацію проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Кастинг художній фільм Вінценз - фото

9 вересня відбувся перший кастинг акторів по проекту «Препродакшн художнього фільму «Вінценз» за грантової підтримки від Українського культурного фонду! #ЗаПідтримкиУКФ

Преродакшн фільму Вінценз - фото

Координатор проекту «Препродакшн художнього фільму «Вінценз» Марія Гурська – менеджер ГО «Всеукраїнський демократичний форум», презентувала на Фестивалі Ідей, що відбувся з 24 по 26 серпня у м. Одеса, проект препродакшну фільму «Віцненз».

Станіслав Вінценз - фото

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» успішно пройшла всі етапи конкурсу програми «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору» та підписала Договір про надання гранту з Українським культурним фондом по проекту «Препродакшн художнього фільму «Вінценз» #ЗаПідтримкиУКФ