НОВИНИ

Станіслав Вінценз - фото

Польський Інститут Книги підтримав ініціативу ГО «Всеукраїнський демократичний форум» і надав фінансування видавництву «Лілея-НВ» на здійснення українського перекладу другої частини праці Станіслава Вінценза «На високій полонині», - «Нові часи», книга 1 – «Звада». Другу частину твору, як і першу, перекладе видатний перекладач і письменник, лауреат премії Джозефа Конрада Тарас Прохасько.

Четверта влада - фото

В Харкові та Дніпрі, 12-13 листопада, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулися відкриті лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова.

Тизер Вінценз - фото

Тизер в прямому ефірі телеканалу Еспресо представили координатор проекту препродакшну Марія Гурська та виконавець головної ролі Олег Драч.

Тизер Вінценз - фото

Цієї неділі о 14:05 на телеканалі Еспресо – прем’єра тизеру художнього фільму «Вінценз» польського режисера Яна Кідави-Блонського.

четверта влада - фото

В неділю, 13 жовтня, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила у місті Одеса 23 вересня. 

Тизер Вінценз - фото

Лінійний продюсер тизеру фільму «Вінценз» Анна Паленчук розповіла про зміст проекту та про те, як проходили зйомки, в ефірі телеканалу Еспресо.

четверта влада - фото

У суботу, 12 жовтня, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Національного університету «Острозька академія».

Зйомки тізеру до фільму Вінценз - фото

Творча команда проекту відпрацювала два повних знімальних дні, один з яких було організовано у Національному музеї народної архітектури та побуту України, другий – в українських Карпатах - у с.Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області.

четверта влада - фото

Вже 13 жовтня о 18:10 відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції відомого журналіста та публіциста Віталія Портникова. Її назва «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність». Повторний показ буде 19 жовтня. 

Фільм Вінценз

Польський режисер Ян Кідава-Блонський у прямому ефірі телеканалу Еспресо розповів про проект препродакшну фільму «Вінценз» за підтримки УКФ.