НОВИНИ

Дякую захисникам - зображення

​«Всеукраїнський демократичний форум» спільно з Полтавським Батальйоном Небайдужих в рамках Всеукраїнської акції «Дякую Захисникам України» проводять благодійний концерт-телемарафон!

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 17 жовтня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбудеться показ четвертої телевізійної програми по проекту «Право на майбутнє» на тему Медреформа. 

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 10 жовтня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбудеться показ телевізійної програми по проекту «Право на майбутнє» на тему Covid19. 

Книжкова премія - фото

Триває третій, фінальний етап книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020». 

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 3 жовтня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбудеться показ другої програми по проекту «Право на майбутнє» на тему серцево-судинні захворювання, діабет та ліки. 

Віа Карпатія - зображення

Форум «Via Carpatia 2020. Місця української сили» пройшов успішно, нарешті ми можемо це сказати. Відбулися дискусійні панелі у прямому ефірі телеканалу Еспресо та ряд подій у різних локаціях міста.

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 26 вересня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбувся показ однієї з телевізійних програм по проекту «Право на майбутнє» на тему щеплення. 

Віа Карпатія - зображення

26-27 вересня у Львові відбудеться Третій Міжнародний форум Східної та Центральної Європи ViaCarpatia. Цього року його провідна тема – «Місця української сили».

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 26 вересня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбудеться показ однієї з телевізійних програм по проекту «Право на майбутнє» на тему щеплення. 

книга Івана Франка - фото

Поет присвятив примірник книги меценатові української культури Євгену Чикаленку. Одним із організаторів події виступив «Всеукраїнський демократичний форум»