НОВИНИ

21 червня завершився другий етап шахового турніру для дітей, які через війну були змушені разом із сім’єю покинути свої домівки.

Turnir1

Після місяця навчання, перевірку знань та вмінь пройшли 16 юних шахістів і шахісток з Донецька, Херсона, Харкова, Києва, Краматорська, Маріуполя, Покровська та їхні однолітки зі Львова.

"Хлопці і дівчата показали належний рівень гри, отримали необхідний досвід турнірних змагань та шахової майстерності", - поділився підсумками турніру тренер літньої школи шахів, помічник головного судді турніру Владислав Баклажков.
Перемогу здобув Денис Стуліко, другий - Матвій Глухівський, третє місце посів Костянтин Тур. Усі учасники отримали подарунки та грамоти, а призери змагань нагородженні кубками.

Головний суддя турніру - Майстер FIDE Володимир Медведик.
Після інтелектуальної боротьби, усіх учасників пригостили смаколиками. Спілно проведений час сприяє швидкій адаптації дітей до нового середовища, а також допомагає знайти нових друзів.

Школа шахів працює до 15 серпня, тому діти з внутрішньо переміщених сімей, які ще не встигли записатися, можуть долучатися. Уроки відбуваються щовівторка і щочетверга о 17:00 у міському молодіжному центрі Lviv Open Lab. Школа шахів функціонує в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben.

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

16 червня в львівському ліцеї №46 для хлопців і дівчат з Харкова, Києва, Краматорська, Донецької області і їх однолітків зі Львова відбувся майстер-клас із виготовлення патріотичних листівок та аквагриму.

Спершу діти намалювали на своєму обличчі прапор України, а згодом зробили листівки для наших захисників. "Ми вас дуже любимо і вдячні вам", "віримо в ЗСУ", "миру нашій Україні": кожен учасник власноруч написав побажання українським воїнам. Окрім цього, діти виготовили для себе лелек.

Дякуємо за чудовий майстер-клас студії розвитку "РозУмійко".Lust2

Майстер-клас відбувся в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО Всеукраїнський демократичний форум, за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben.

Також проводимо навчання з шахів, спортивні ігри і перегляд кіно просто неба. Стежте за нашими анонсами!

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

11 червня в модульному містечку, що побудоване для внутрішньо переміщених осіб, батьки і діти з Херсона, Харкова, Миколаєва, Запорізької і Донецької областей вчилися мистецтву складання паперових фігур і робити аплікації з кольорового паперу. Листівки із бджілкою, соняхи, або фігурки пташок: кожен учасник сам обирав що робити.

origami221

Дякуємо за чудовий майстер-клас Родинному простору "Love and joy".

Майстер-клас відбувся в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО Всеукраїнський демократичний форум, за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. Також проводимо навчання з шахів, спортивні ігри і перегляд кіно просто неба.

Відео можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

2 червня в львівському ліцеї №18 сім’ї з Харкова, Лисичанська, Бахмута, Дніпра та Львова вчилися робити патріотичні прикраси з вовни технікою сухого валяння. Синьо-жовті сердечка, зелені рибки, коричневий ведмедик, фіолетовий метелик та багато інших виготовлених прикрас передамо на благодійну ярмарку. Отримані кошти підуть на потреби наших захисників.

massterval9n9

Майстер-клас відбувся в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben.

В межах проєкту для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, також проводимо навчання з шахів, спортивні ігри і перегляд кіно просто неба. Стежте за нашими анонсами!

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.


1 червня, у Всесвітній день захисту дітей, в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», у місті Лева відбулися атракції для львівських школярів і дітей, які через війну покинули свої домівки. На стадіоні 40-ї школи зібралися більше сотні хлопців і дівчат, серед яких половина – діти з прифронтових регіонів, які на час повномасштабного вторгнення проживають та навчаються у Львові.

Kidday2

Захід розпочався зі спільного виконання гімну січових стрільців "Ой, у лузі червона калина…". Після цього діти взяли участь у рухливих іграх, флешмобі та перетягуванні канату. Для охочих також відбувся майстер-клас з бойового гопака. На знак підтримки наших захисників діти малювали крейдою синьо-жовті прапори та сердечка.

Такі спільні заходи хлопців і дівчат з регіонів, де зараз тривають бойові дії, з їх однолітками зі Львова сприяють швидкій адаптації дітей до нового середовища, а також допомагають знайти нових друзів.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводяться спортивні івенти і майстер-класи.

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

Дощ не перепона сімейному перегляду кіно!

kino1

29 травня діти та дорослі з Харкова, Бахмута, Краматорська, Лисичанська, Нижньої Дуванки, Бердянська, Рубіжного і Сумської, Запорізької, Донецької, Луганської областей спільно дивилися сімейну комедію "Великий червоний пес Кліффорд" під відкритим небом. Впевненні, що навіть дощ не зіпсував чудової атмосфери кіносеансу.

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

Перегляд кіно просто неба проводиться в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводимо навчання з шахів, спортивні ігри і майстер-класи.
27 травня, в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», на стадіоні школи №68 відбулося тренування у майбутніх футбольних зірок з Херсона і Харкова.

football1
Діти з прифронтових регіонів разом з однолітками зі Львова провели активну розминку, виконали розвиваючі вправи для кращої координації, вивчили технічні прийоми ведення/зупинка м’яча внутрішньою стороною стопи і передача пасу. Здобуті навики вдосконалили в процесі двосторонньої гри.

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

Футбольні тренування відбуваються в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту для дітей з внутрішньо переміщених сімей також проводимо навчання з шахів, майстер-класи і перегляд кіно просто неба.


25 травня в Духовній семінарії в Брюховичах (поблизу Львова) сім’ї з Сєвєродонецька, Харкова, Дніпра, Миколаєва, Києва, Луганської, Херсонської і Запорізької областей вчилися робити вузликову ляльку.

lyalkamotanka

Синьо-жовті, зелено-коричневі чи біло-сині: кожен міг довільно обрати собі колір ляльки-мотанки, але обов’язковою умовою було загадати найпотаємніше бажання при виготовленні. Віримо, що кожне бажання збудеться.

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.

Майстер-клас проводиться в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», який реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту для дітей з внутрішньо переміщених сімей також проводимо навчання з шахів, спортивні ігри і перегляд кіно просто неба. Стежте за нашими анонсами!

19 травня в Ліцеї "Гроно" вперше в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv» відбувся майстер-клас. Дітям зі Слов’янська, Краматорська, Сєвєродонецьк і Бахмута розповіли історію вишиванки, а також показали, які вишивки притаманні для різних регіонів України. Кожен міг обрати заняття до вподоби: одні пробували вишивати, хтось малював орнаменти на паперових сорочках, інші робили аплікації з орнаментами. А ще вчителі гімназії вчили дітей робити браслети з синьо-жовтих стрічок.

photo5201838272228211308
Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводяться спортивні івенти, уроки з шахів і перегляд кіно просто неба.

Більше фото можна поглянути на нашій сторінці у Facebook

17 травня, в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», відбулося перше заняття з шахів для дітей, які через війну були змушені разом із сім’єю покинути свої домівки.

chessvidkrut9

Участь в навчанні інтелектуальної гри взяли 17 хлопців і дівчат з Харкова, Краматорська, Запоріжжя, Херсону, Кривого Рогу, Полтави, Сум, Києва та Київської області.

Заняття для дітей проводить викладач з шахів, учасник міжнародних турнірів, студент Національного університету ім. І. Боберського (кафедра шахів) Владислав Баклажков. Школа працюватиме до 15 серпня, тому діти з внутрішньо переміщених сімей, які ще не встигли записатися, можуть долучатися. Уроки відбуваються щовівторка і щочетверга о 17:00 у міському молодіжному центрі «Lviv Open Lab». Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводяться спортивні івенти і майстер-класи. Стежте за нашими анонсами!

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.