НОВИНИ

Право на майбутнє - зображення

В рамках проєкту «Право на майбутнє» громадською організацією «Всеукраїнський демократичний форум» було створено фільм «Сила долі».

Його слово. Актуальний Стефаник - зображення

15–16 травня на телеканалі «Еспресо» пройде телемарафон, присвячений 150-річчю з дня народження Василя Стефаника. Літературознавці й історики, економісти й політологи, філософи дискутуватимуть на теми, які порушив Стефаник.

Велодень - фото

29 травня 2021 року відбудеться Всеукраїнський Велодень в Верховині.

Право на майбутнє - зображення

Цієї суботи о 17:15 на Еспресо презентація документального проєкту “Сила долі”.

мала культурна столиця - зображення

Верховинська селищна рада в партнерстві з ГО "Всеукраїнський демократичний форум" подали заявку на конкурс УКФ «Мала культурна столиця України - 2022» 

Вінценз. Бібліотека - зображення

Колекція книг з приватної бібліотеки «Гомера Гуцульщини» Станіслава Вінценза – видатного польського мислителя, гуманіста та письменника, автора монументального гуцульського епосу «На високій полонині», відтепер доступна дослідникам та студентству в Україні.

Вінценз - зображення

У Львові відкриється виставка унікальних книжок із приватної збірки письменника «Вінценз. Бібліотека». Колекція повернулася до України зусиллями мецената Миколи Княжицького. 

книжкова премія - зображення

Географія та число учасників Премії збільшуються щороку. Цьогоріч Оргкомітет отримав аж 12 тисяч 621 голос від читачів бібліотек з усієї України, це втричі більше ніж минулого року. Голосування за кращу книгу для дітей, підлітків та дорослих пройшло в майже у 400-х бібліотеках по всій країні. Читачі мали змогу не просто ознайомитися та прочитати кращі новинки літератури, а і віддати голос за свого фаворита. 

Дякую захисникам - зображення

​«Всеукраїнський демократичний форум» спільно з Полтавським Батальйоном Небайдужих в рамках Всеукраїнської акції «Дякую Захисникам України» проводять благодійний концерт-телемарафон!

Право на майбутнє - зображення

В суботу, 17 жовтня о 8.40, на телеканалі Еспресо відбудеться показ четвертої телевізійної програми по проекту «Право на майбутнє» на тему Медреформа.