НОВИНИ

четверта влада - фото

4 лютого студенти Києво-Могилянської академії мали можливість підвищити свою медіаграмотність на відкритій лекції українського журналіста і публіциста Віталія Портникова.

четверта влада - фото

27 січня, в рамках проєкту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Вінниці.

Четверта влада - постер

У вівторок, 27 січня, у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться лекція Віталія Портникова у рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність»

Іван Марчук - фото

Про це йдеться у відповідному указі №946/2019, від 24 грудня 2019 року, що було оприлюднено на сайті президента України.

Четверта влада - постер

В неділю, 22 грудня, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 12 листопада у місті Дніпро.

Книжкова премія - банер

11 грудня 2019 року відбулась церемонія нагородження книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2019». Детальніше про подію далі в матеріалі.

Премія "Еспресо. Вибір читачів" - фото

Стали відомі переможці книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2019». Лідерів визначили читачі шляхом голосування в бібліотеках по всій Україні.

четверта влада - фото

В неділю, 8 грудня, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 11 листопада у місті Харків.

В неділю, 8 грудня, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила у місті Харків 11 листопада.

Станіслав Вінценз - фото

Польський Інститут Книги підтримав ініціативу ГО «Всеукраїнський демократичний форум» і надав фінансування видавництву «Лілея-НВ» на здійснення українського перекладу другої частини праці Станіслава Вінценза «На високій полонині», - «Нові часи», книга 1 – «Звада». Другу частину твору, як і першу, перекладе видатний перекладач і письменник, лауреат премії Джозефа Конрада Тарас Прохасько.