НОВИНИ

Дні українського кіно у Верховині - афіша

З 23 по 24 грудня 2018 року громадська організація  «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів планує провести захід  «Дні українського кіно у Верховині». Захід покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

Відкриття виставки Вінценза - фото

Про це в понеділок, 3 грудня сказав голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький під час відкриття в Івано-Франківську виставки "Діалог про долю і душу", присвяченої польському філософу Станіславу Вінцензу.

 Виставка Станіслава Вінценза - афіша

Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкриється виставка «Діалог про долю і душу. Станіслав Вінценз (1888-1971)», присвячена Станіславу Вінцензу - видатному письменнику, філософу польського походження, Праведнику світу, автору книги «На високій полонині». Експозиція має розкрити українській аудиторії постать видатного польського письменника та філософа.

Станіслав Вінценз - фото

В українських Карпатах запроектований і планується до будівництва ультрасучасний Центр міжкультурного діалогу імені Станіслава Вінценза. Побудують його в селі Криворівня Івано-Франківської області.

Відкриття виставки Вінценза - фото

У Верховній Раді відкрилася виставка про польського філософа, який написав відомий на весь світ епос про Гуцульщину. У вівторок, 6 листопада голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат України, Микола Княжицький відкрив українську версію виставки «Діалог про долю і душу. Станіслав Вінценз (1888-1971)».

виставка «Діалог про долю і душу. Станіслав Вінценз (1888-1971)»

6 листопада 2018 року у кулуарах Верховної Ради України відбудеться відкриття української версії виставки «Діалог про долю і душу. Станіслав Вінценз (1888-1971)». Виставка має розкрити українській аудиторії постать видатного польського письменника та філософа, народженого на Гуцульщині - автора твору «На високій полонині», який називають «Іліадою та Одиссеєю гуцулів» - Станіслава Вінценза. Виставка висвітлює найважливіші етапи біографії письменника та передає атмосферу українських Карпат, яким С.Вінценз присвятив свою творчість.

книга "Станіслав Вінценз" - фото

В Києві пройшла зустріч експертної групи майбутнього Центру Міжкультурного діалогу імені Станіслава Вінценза.

Центр планують створити в селі Криворівня на Івано-Франківщині. Втілення проекту в життя стало можливим за підтримки Українського культурного фонду. Для його грамотної реалізації громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум», яка є ініціатором створення Центру, запросила до обговорення найкращих фахівців.

Зустріч сценаристів фільму «Вінценз» - фото

В столиці відбулася робоча зустріч сценаристів майбутнього повнометражного художнього фільму «Вінценз».

Зйомки фільму про Ольгерда Бочковського - зображення

У столиці розпочалися зйомки ігрової частини стрічки про Ольгерда Бочковського. Проект реалізується ГО «Демфорум» за підтримки Українського культурного фонду.

Ольгерд Іполіт Бочковський - фото

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» отримала грант на створення фільму про Ольгерда Бочковського. Фільм про Бочковського – це історія одного з багатьох представників українських еліт – відомих в наукових колах світу, але «стертих» з пам’яті свого народу.