НОВИНИ

Культурна криза - зображення

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» звертається до уряду та парламенту не вбивати розвиток гуманітарної сфери країни задля економії коштів. 

Художній фільм Вінценз - фото

Представники ГО «Всеукраїнський демократичний форум» відвідали професійний кіноринок European Film Market - EFM, який щороку проводиться в рамках кінофестивалю Berlinale у м.Берлін, Німеччина.

четверта влада - фото

В неділю, 16 лютого, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 04 січня у місті Київ.

Четверта влада - постер

В неділю,  16 лютого, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 4 лютого у місті Київ.

четверта влада - фото

В неділю, 09 лютого, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 27 січня у місті Вінниця.

Четверта влада - постер

В неділю, 09 лютого, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 27 січня у місті Вінниця.

четверта влада - фото

4 лютого студенти Києво-Могилянської академії мали можливість підвищити свою медіаграмотність на відкритій лекції українського журналіста і публіциста Віталія Портникова.

четверта влада - фото

27 січня, в рамках проєкту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Вінниці.

Четверта влада - постер

У вівторок, 27 січня, у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться лекція Віталія Портникова у рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність»

Іван Марчук - фото

Про це йдеться у відповідному указі №946/2019, від 24 грудня 2019 року, що було оприлюднено на сайті президента України.