НОВИНИ

Книжкова премія - лого

Триває робота експертного журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020». До складу журі Премії у номінації «Література для дітей» увійшло 12 експертів серед яких: літературознавці, викладачі ВНЗ, критики, журналісти та інші представники галузі. Усі експерти незалежні та не представляють інтереси жодного видавництва.

Книжкова премія - лого

Триває робота експертного журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020». До складу журі Премії у номінації «Література для підлітків» увійшло 11 експертів, серед яких: літературознавці, викладачі ВНЗ, критики, журналісти та інші представники галузі. Усі експерти незалежні та не представляють інтереси жодного видавництва.

Книжкова премія - лого

Експертне журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» у номінації «Література для дорослих» розпочало свою роботу.

Книжкова премія - лого


Упродовж першого етапу роботи книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» було отримано 165 заявок від 38 видавництв України

Кнжкова премія - лого

Упродовж першого етапу роботи книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» було отримано 165 заявок від 38 видавництв України. Оргкомітет ретельно перевірив на відповідність вимогам усі видання, що надіслали видавництва . Після цього були сформовані Довгі списки книг для конкурсу у трьох номінаціях: «Література для дорослих», «Література для підлітків» та «Література для дітей»

Книжкова премія - лого

Оргкомітет книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» представив Довгий список книг у номінації «Література для дорослих» (перша частина списку)

Книжкова премія - лого

Загалом 165 книжок від 38 видавництв упродовж першого етапу було зареєстровано для участі у книжковій премії «Еспресо. Вибір читачів 2020»

Право на майбутнє - зображення

«Демфорум» став одним з отримувачів гранту, в рамках конкурсу «Виробництво контенту із залученням аудиторій з метою кращого висвітлення системи громадського здоров’я», Медійної програми в Україні Internews та реалізовуватиме проєкт «Право на майбутнє»

Книжкова премія "Еспресо.Вибір читачів" - лого

Стартував 4-й сезон книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів». Від 1 червня почався прийом заявок для участі.

Цьогорічне нововведення — номінація за найкращу літературу для підлітків. Спочатку видавництва надають свої нові твори для участі. Для подачі пропозицій книг на участь у премії потрібно заповнити електронну форму. Далі — оргкомітет перевіряє заявки на відповідність вимогам. На наступному етапі — експертне журі формує список фаворитів.