НОВИНИ

Книжкова премія - зображення

Шановні працівники видавництв, оргкомітет книжкової премії «Еспресо.Вибір читачів» та команда громадської організації «Всеукраїнський демократичний форум» щиро вітають вас із професійним святом.

via Carpatia - image

Дорогі друзі, учасники та гості Via Carpatia, мусимо повідомити: через епідемію наш Форум 2020 не зможе вас зустріти у плановані дати 14—16 червня у Верховині. 

Фестиваль европейського кіно - банер

European Union in Ukraine та Arthouse Traffic запрошують глядачів на Онлайн-фестиваль європейського кіно 2020.

Кінофестиваль - зображення

Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA вперше проведуть онлайн.

Культурна криза - зображення

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» звертається до уряду та парламенту не вбивати розвиток гуманітарної сфери країни задля економії коштів. 

Художній фільм Вінценз - фото

Представники ГО «Всеукраїнський демократичний форум» відвідали професійний кіноринок European Film Market - EFM, який щороку проводиться в рамках кінофестивалю Berlinale у м.Берлін, Німеччина.

четверта влада - фото

В неділю, 16 лютого, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 04 січня у місті Київ.

Четверта влада - постер

В неділю,  16 лютого, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 4 лютого у місті Київ.

четверта влада - фото

В неділю, 09 лютого, на телеканалі Еспресо відбувся прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 27 січня у місті Вінниця.

Четверта влада - постер

В неділю, 09 лютого, на телеканалі Еспресо відбудеться прем'єрний показ телеверсії лекції Віталія Портникова, яка проходила 27 січня у місті Вінниця.