НОВИНИ

Зустріч сценаристів фільму «Вінценз» - фото

В столиці відбулася робоча зустріч сценаристів майбутнього повнометражного художнього фільму «Вінценз».

Зйомки фільму про Ольгерда Бочковського - зображення

У столиці розпочалися зйомки ігрової частини стрічки про Ольгерда Бочковського. Проект реалізується ГО «Демфорум» за підтримки Українського культурного фонду.

Ольгерд Іполіт Бочковський - фото

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» отримала грант на створення фільму про Ольгерда Бочковського. Фільм про Бочковського – це історія одного з багатьох представників українських еліт – відомих в наукових колах світу, але «стертих» з пам’яті свого народу.

Книга Станіслава Вінценза На високій полонині - зображення

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» розпочала роботу над написанням сценарію повнометражного художнього фільму «Вінценз». Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Станіслав Вінценз - фото

У вересні 2018 року громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» розпочала роботу над створенням Концепції Центру Міжкультурного діалогу імені Станіслава Вінценза. Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Фотохудожниця Норіко Янагісава - зображення

За підтримки громадської організації «Всеукраїнський демократичний форум» у квітні 2019 року в Києві відбудеться друкована виставка мистецтва японської художниці Норіко Янагісава.

Ток-шоу «Політклуб Віталія Портнікова» - зображення

За підтримки посольства США пройде серія нових дискусійних Ток-шоу «Політклуб Віталія Портнікова». Суть проекту – дискусія та обговорення в прямому ефірі актуальних тем, пов’язаних з реформами, політикою та економікою України за участю гостей у студії (фахівці/експерти).

Мирослав Маринович - зображення

Український дисидент та віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович став лауреатом премії імені Станіслава Вінценза за гуманітарне служіння розвитку регіонів.

Via Carpatia - зображення

На форумі Via Carpatia 70 гуцульських музиків одночасно заграли на дримбі й таким чином встановили рекорд Гіннеса. Це відбувалося на локації «Полонинське літо».

Полонинське літо-2018 - зображення

У рамках міжнародного форуму 24 червня 2018 року відбудеться традиційний фестиваль «Полонинське літо-2018». Вперше влаштували фестиваль ще 1967 р., а за півстоліття він перетворився на нову традицію.