НОВИНИ

Ольгерд Бочковський - фото

У столичному музеї «Меморіал жертв Голодомору» провели показ документальної стрічки «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості».

Ольгерд Бочковський - афіша

13 березня о 13:00 в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» відбудеться показ документального фільму «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості». 

Фільм про Ольгерда Бочковського - зображення

У неділю, 17 лютого, на телеканалі Еспресо відбулася прем’єра документального фільму «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості».

Презентація фільму про Ольгерда Бочковського - фото

У Києві відбулася презентація фільму «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості».

Дні українського кіно - зображення

Фільм «Легенда Карпат» був показаний у 150 кінотеатрах України, в США, Канаді та Великобританії.

Дні українського кіно - зображення

Про це сказав Голова Комітету з питань культури та духовності, народний депутат України, Микола Княжицький у неділю, 23 грудня під час відкриття «Днів українського кіно» у Верховині. Кінофестиваль проходить на Гуцульщині вже втретє і триватиме з 23 по 25 грудня.

Дні українського кіно - зображення

Мешканці високогірних селищ, де немає кінотеатрів, матимуть змогу безкоштовно подивитись цьогорічні українські прем’єри та поспілкуватись з творцями «Дикого поля», «Скаженого весілля» та інших фільмів, що нещодавно вийшли в український прокат.

Дні українського кіно у Верховині - афіша

З 23 по 24 грудня 2018 року громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів планує провести захід «Дні українського кіно у Верховині». Захід покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

Відкриття виставки Вінценза - фото

Про це в понеділок, 3 грудня сказав голова Комітету з питань культури і духовності, народний депутат Микола Княжицький під час відкриття в Івано-Франківську виставки "Діалог про долю і душу", присвяченої польському філософу Станіславу Вінцензу.

Виставка Станіслава Вінценза - афіша

Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкриється виставка «Діалог про долю і душу. Станіслав Вінценз (1888-1971)», присвячена Станіславу Вінцензу - видатному письменнику, філософу польського походження, Праведнику світу, автору книги «На високій полонині». Експозиція має розкрити українській аудиторії постать видатного польського письменника та філософа.