ПРОЕКТИ

Дні украхнського кіно - зображення

З 23 по 24 грудня 2018 року громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів провела захід «Дні українського кіно у Верховині». Захід був покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

Протягом двох днів верховинці та жителі навколишніх сіл могли переглянути такі українські кінострічки: дитячий м/ф «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», кінокомедія «Скажене весілля», та кінофільми «Дике поле» та «Легенда Карпат». Вхід на сеанси буде безкоштовний за запрошеннями. Ми прагнули залучити до аудиторії нового українського кіно якомога більше глядачів.

«Дні українського кіно у Верховині» проводилися вже втретє. Вперше нове українське кіно гостювало у Верховині 19-22 грудня 2017 року. Вдруге «Дні українського кіно» відбувались в рамках Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи «Via Carpatia», який проходив з 23 по 30 червня 2018 (кінофестиваль «Transcarpatia»).

Інформаційні партнери заходу: телеканал «Еспресо», радіо «Гуцульська столиця», газета «Верховинські вісті».

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2022

arrow_forward

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward