НОВИНИ

четверта влада - фото

27 січня, в рамках проєкту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Вінниці.

Захід відбувався в актовій залі Донецького Національного Університету імені Василя Стуса. Лекція мала великий успіх у слухачів та проходила за відсутності вільних місць у лекторії. Близько 290 відвідувачів - це переважно студенти, разом з викладачами університету, представники ЗМІ та представниками громадянського суспільства. 

четверта влада - фото

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа.

четверта влада - фото

На базі лекції буде виготовлено телеверсію, яку буде показано в ефірі медійного партнера проекту - телеканалу Еспресо.

Наступна лекція буде проводитися в Києві.

Захід організовувався ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційний партнер - Донецький Національний Університет імені Василя Стуса. Медіапартнер заходу - телеканал Еспресо.