НОВИНИ

Ток-шоу «Політклуб Віталія Портникова» - зображення

За підтримки посольства США пройде серія нових дискусійних Ток-шоу «Політклуб Віталія Портникова». Суть проекту – дискусія та обговорення в прямому ефірі актуальних тем, пов’язаних з реформами, політикою та економікою України за участю гостей у студії (фахівці/експерти).

Керівництво України в останні роки ініціювало багато важливих реформ (медична, освітня, децентралізація). Багато державних працівників на місцях, регіональні ЗМІ та населення країни не розуміють суть реформ. Метою проекту є надання об’єктивної та альтернативної інформації для жителів України,­ що живуть в Західній, Центральній і Східній областях України і допомогти пом’якшити напруженість, що виникла у зв’язку з відмінностями думок між регіонами за допомогою обміну інформацією між регіонами, поліпшити канали зв’язку, протистояти антиукраїнській пропаганді і підробленим засобам масової інформації.

Проект також допоможе довести до відома всіх українців, зокрема, конкретної і актуальної інформації на конкретні теми.

Завдання проекту по інформуванню населення України буде досягнуто завдяки актуальності вибраних тем, високому професіоналізму знімальної групи, редакторів та можливості переглянути всі випуски передачі безкоштовно в будь який момент.