НОВИНИ

Ольгерд Бочковський - фото

У столичному музеї «Меморіал жертв Голодомору» провели показ документальної стрічки «Ольгерд Бочковський. Незгасима іскра палаючої ватри національної свідомості».

Як зазначила перший заступник генерального директора національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Ірина Батирєва, стрічку обрали не випадково. Адже вона розповідає про видатного соціолога, політолога та активного діяча української діаспори. Крім того, має просвітницький характер для підростаючого покоління.

Представники творчої групи, яка працювала над фільмом - автор сценарію і режисер Григорій Руденко та виконавець головної ролі Артем Більбек, презентуючи документальний фільм, звернули увагу глядачів на алюзії, які містяться у фільмі про Ольгерда Бочковського. Європа, як вважають творці фільму, як тоді мовчала, так і зараз ми мусимо усвідомити відповідальність за майбутнє України і шанувати своє минуле, не забуваючи про постатей, які вбачали зміст життя в відстоюванні інтересів нашої країни.

Артем Вільбік, актор, виконавець ролі Бочковського зауважив: «Вже скільки років нашій незалежності - і от тільки зараз почався такий активний рух, який підіймає саме свідомість українців. Це допомагає себе ідентифікувати, як націю, як народ. Постать Бочковського - приклад того, як має поводити себе людина, яка ідентифікує себе українцем».

український культурний фонд  - лого


Генеральний інформаційний партнер - «Еспресо», ведучий документального фільму - Микола Княжицький.

На фото: виконавець ролі Ольгерда Бочковського Артем Вільбік та автор сценарію, режисер Григорій Руденко.