НОВИНИ

Сильні історії - зображення

З 1 вересня в ефірі телеканалу Еспресо виходить промо-ролик циклу «Сильні Історії», створюваного громадською організацією «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Українського Культурного Фонду.

«Сильні історії» - це телецикл з 12-ти програм – успішних прикладів становлення родин українців - батьків дітей з інвалідністю. Кожен випуск – це історія окремої сім’ї, яка виховує дитину з порушеннями розвитку – незрячу, з аутичним розладом, епілепсією, ДЦП та ін. – бореться за її повноцінне дитинство і життя – і успішно справляється з цією місією.

Серед героїв програми є успішні бізнесмени, герої російсько-української війни а також відомі люди – наприклад, чемпіон України з плавання Олексій Ковган, родина українського режисера Сергія Лисенка, відома волонтерка та спікера TEDx Олеся Яскевич, нагороджена в День Незалежності України 24 серпня 2021 року Орденом ім. Княгині Ольги з рук Президента Володимира Зеленського, та інші неймовірні українці.

Програма почне виходити на телеканалі Еспресо з 18 вересня 2021 року, і виходитиме щосуботи та неділі о 10:30 ранку з повтором о 17:30.

Ведуча програми – Ірина Коваль, журналістка, авторка програми PRO здоровя на Еспресо.