НОВИНИ

Станіслав Вінценз - фото

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» успішно пройшла всі етапи конкурсу програми «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору» та підписала Договір про надання гранту з Українським культурним фондом по проекту «Препродакшн художнього фільму «Вінценз» #ЗаПідтримкиУКФ

Проект передбачає розробку індивідуального презентаційного пакету художнього фільму (логлайну, режисерського, продюсерського бачення, тізеру, розкадровки, експлікації режисера, продюсера та художника-постановника, ескізу декорацій, кастингу акторів, списку локацій та ін.). 

В 2018 році  #ЗаПідтримкиУКФ  було створено сценарій фільму (автори - відомі українські сценаристи Наталія Ворожбит та Максим Курочкін). 

Після етапу препродакшну ми плануємо розпочати зйомки повнометражного художнього фільму про Станіслава Вінценза. Фільм поширюватиме ідеї міжкультурного діалогу, толерантності та гуманізму, а також сприятиме налагодженню польсько-українського діалогу та реалізації європейського курсу України.

Протягом останніх кількох років ГО «Всеукраїнський демократичний форум» приділяє увагу спадщині Станіслава Вінценза в рамках своєї стратегічної діяльності. Популяризація постаті Станіслава Вінценза як «промоутера» Гуцульщини та України в світі є, на нашу думку, істотним фактором розвитку українських Карпат, як напрямку для подорожей, бізнесу та інвестицій, а також позитивного сприйняття України країнами європейської співдружності – зокрема, найближчими сусідами України – країнами Карпатського єврорегіону – Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та ін. Гуманістичні ідеї Станіслава Вінценза можуть бути путівником для сучасних європейців – адже Вінценз знав і був свідком того, як люди різних національностей можуть  гармонійно співіснувати поруч, вважав головною цінністю толерантність і терпимість до «іншості», що є надзвичайно актуальним  у сучасному світі.