НОВИНИ

Художній фільм Вінценз - фото

Представники ГО «Всеукраїнський демократичний форум» відвідали професійний кіноринок European Film Market - EFM, який щороку проводиться в рамках кінофестивалю Berlinale у м.Берлін, Німеччина.

Менеджери «Демфоруму» провели перемовини з потенційними міжнародними партнерами з таких країн, як Австрія, Ізраїль, Канада, Німеччина, Польща, Угорщина, Франція тощо.

На EFM відбувся нетворкінг щодо копродукційних можливостей та ряд презентацій проєкту повнометражного художнього фільму «Вінценз», який знаходиться на завершальній стадії девелопменту, у форматі B2B. 

Художній фільм Вінценз - фото

Менеджер ГО «Всеукраїнський демократичний форум» Марія Гурська та Іванна Хіцінська, Асоціація кіноіндустрії України, на Українському стенді EFM в рамках Berlinale

Нагадаємо, «Вінценз» - це майбутній масштабний фільм, який планується здійснити у спів-виробництві України та країн ЄС (зокрема, Польщі), присвячений «Гомеру» Гуцульщини - автору гуцульського епосу «На високій полонині» Станіславу Вінцензу. У центрі сюжету - велика історія життя і любові, та правдива казка про витоки європейської цивілізації, де сучасний глядач побачить рецепти порятунку світу, в якому ми всі живемо сьогодні. 

Фантастичні історії епосу оживуть у фільмі між епізодами життя видатного мислителя – і пройдуть лейтмотивом через його особисту історію кохання, боротьби, втечі від воєн і тоталітарних режимів, щоб нагадати нам про інший світ - омріяний рай Європи багатьох народів, які живуть між собою в злагоді і взаєморозумінні – світ, який ми втратили, але який усе ще можемо відродити.

Проект препродакшну реалізував 2019-го ГО «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Українського культурного фонду, а сценарій 2018-го року - також за підтримки УКФ, створили українські драматурги Наталія Ворожбит («Кіборги») та Макс Курочкін. Цієї весни проєкт отримує підсилення завдяки скріпт-докторингу в США.
Зйомки планується розпочати цього року.