НОВИНИ

Преродакшн фільму Вінценз - фото

Координатор проекту «Препродакшн художнього фільму «Вінценз» Марія Гурська – менеджер ГО «Всеукраїнський демократичний форум», презентувала на Фестивалі Ідей, що відбувся з 24 по 26 серпня у м. Одеса, проект препродакшну фільму «Віцненз».

Нагадаємо, 2018-го ГО «Всеукраїнський демократичний форум» ініціювала та виступила організатором створення сценарію фільму «Вінценз», авторами якого виступили Наталя Ворожбит та Максим Курочкін. Проект став можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду. #ЗаПідтримкиУКФ

Презентація препродакшну відбулася в рамках доповіді про Вінцензівські проекти в Україні. Марія Гурська розповіла присутнім на семінарі про постать письменника, філософа та гуманіста Станіслава Вінценза, підкреслила важливість його популяризації для польсько-українського діалогу, нових можливостей для розвитку українських Карпат та європейських перспектив України. Координатор проекту повідомила, що результатом здійснення препродакшну фільму «Вінценз» будуть, зокрема, проведення професійного кастингу та створення тизеру фільму, який збільшить шанси проекту у пошуках фінансування та копродукційого партнерства.

Український культурний фонд  - лого