НОВИНИ

Четверта влада - постер

У понеділок, 23 вересня, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулася відкрита лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова для студентів Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа.

На базі лекції буде виготовлено телеверсію , яку буде показано в ефірі медійного партнера проекту - телеканалу Еспресо.

Наступна лекція буде проводитися в місті Острог Рівненської області. Крім того, планується проведення заходів у Харкові, Дніпрі, Вінниці та Києві.

Захід організовувався ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційним партнером виступив факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського державного університету імені І. І. Мечникова. Медіапартнер заходу - телеканал Еспресо.