НОВИНИ

четверта влада - постер

Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» починає реалізацію проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Головною ідеєю проекту є проведення циклу телевізійних лекцій для журналістів регіональних та національних ЗМІ, студентів факультетів «Журналістика», блогерів та активних громадських діячів тощо. Завдяки розробленим відеозаписам лекцій,  аудиторією проекту, крім учасників безпосередньо самих лекцій,  будуть також телеглядачі Еспресо ТВ, користувачі каналу YouTube, facebook та інших медіа-ресурсів.

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа. 

Лекції будуть  проведені в 6 містах України (Харків, Дніпро, Острог, Вінниця, Одеса, Київ), а лектором буде відомий український журналіст та публіцист Віталій Портников.

Пілотну лекцію проекту можна переглянути нижче: