НОВИНИ

Четверта влада - фото

В Харкові та Дніпрі, 11-12 листопада, в рамках проекту «Четверта влада: вплив, виклики, відповідальність» відбулися відкриті лекція українського журналіста і публіциста Віталія Портникова.

Першою відбулась лекція для студентів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Другою була лекція для студентів Дніпровського Національного університету імені Олеся Гончара. 

четверта влада - фото

Обидві лекції відвідала велика кількість слухачів, що говорить про високу зацікавленість аудиторії. Більш як 110 слухачів у Харкові, та більше 120 у Дніпрі - переважно студенти, викладачі, представники ЗМІ та небайдужі громадяни.

четверта влада - фото 

Основна ціль лекцій - підвищення якості, об'єктивності, незаангажованості медіа-контенту і, як наслідок, підвищення рівня критичного мислення та об'єктивності оцінок українцями інформації та подій. Суспільство має бути добре поінформоване про події в країні та світі, і отримана інформація має бути максимально чесною, справедливою, без викривлення інформації. Довіра громадськості повинна бути пріоритетним напрямком в роботі медіа.

четверта влада - фото

На базі лекції буде виготовлено телеверсію, яку буде показано в ефірі медійного партнера проекту - телеканалу Еспресо.

Наступна лекція буде проходити в місті Вінниця. Це буде передостання лекція в рамках проекту, остання відбудеться у Києві. 

Організатор заходу - ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні. Організаційними партнерами виступили  - Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та  Дніпровський Національний університет імені Олеся Гончара. Медіапартнер заходу - телеканал Еспресо.