НОВИНИ

Виставка японської художниці - фото

В рамках підготовки до виставки, відбулись робочі зустрічі представників Ferrexpo та ГО «Всеукраїнський демократичний форум» з представниками Національного музею Тараса Шевченка та Посольства Японії в Україні.

Під час зустрічі з представниками музею було обговорено концепт виставки та організаційні моменти. Тематика робіт які виставлятимуться – люди в трагедії ядерної аварії.

В рамках зустрічі з представниками Посольства Японії: паном Хошіно Юічі, другим секретарем та Ярошиком Кирилом, співробітником відділу культури, було домовлено про подальшу підтримку Посольства Японії в Україні, а також обговорено важливість міжнародних відносин та підтримки культури та культурних діячів не тільки в Україні, а й взагалом в світі. Під час зустрічі пан Масахіро Ватанабе, представник японського офісу Ferrexpo, зазначив, що Україна та Японія пережили в свій час схожі катастрофи, тому важливо зробити цю виставку та показати українській аудиторії погляд іноземних діячів, що сприятиме поєднанню двох культур.

Нагадаємо, що проведення виставки робіт художниці, яка буде приурочена до річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, планується в кінці квітня 2020 року.

Також, під час виставки, будуть проведені воркшопи для всіх охочих, щодо технік, які використовуються Норіко Янагісавою. Вони будуть цікаві кожному, не тільки художнику, а й поціновувачам цікавих технік, адже представницькими роботами пані Норіко є міднопластичні принти, картини, намальовані з використанням китайського чорнила, деревного вугілля, кам'яного пігменту, поєднані в колажі тощо.

Інформуємо, що виставка буде проведена в Національному музеї Тараса Шевченка в кінці квітня та буде продовжуватись до кінця травня 2020 р.