НОВИНИ

Дні українського кіно у Верховині - афіша

З 23 по 24 грудня 2018 року громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, народного депутата України Миколи Княжицького та інших партнерів планує провести захід «Дні українського кіно у Верховині». Захід покликаний дати можливість мешканцям краю ознайомитись з сучасним якісним українським кіно та популяризувати національний кінематограф.

Протягом двох днів верховинці та жителі навколишніх сіл зможуть переглянути такі українські кінострічки: дитячий м/ф «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», кінокомедія «Скажене весілля», та кінофільми «Дике поле» та «Легенда Карпат». Вхід на сеанси буде безкоштовний за запрошеннями. Ми прагнемо залучити до аудиторії нового українського кіно якомога більше глядачів.

«Дні українського кіно у Верховині» проводяться вже втретє. Вперше нове українське кіно гостювало у Верховині 19-22 грудня 2017 року. Вдруге «Дні українського кіно» відбувались в рамках Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи «Via Carpatia», який проходив з 23 по 30 червня 2018 (кінофестиваль «Transcarpatia»).

Інформаційні партнери заходу: телеканал «Еспресо», радіо «Гуцульська столиця», газета «Верховинські вісті».