ПРОЕКТИ

Фотохудожниця Норіко Янагісава - зображення

ГО «Демфорум» займається організацією виставки робіт японської художниці Норіко Янагісава. В рамках виставки планується показ близько 80 робіт в форматі експозиції “block print”. Тематика виставки: “Words spoken by Animals・at Lat. 51°N” / “Слова, вимовлені тваринами ・шир. 51°N ”.

Янагісава Норіка навчалася в Токійському Національному Університеті Образотворчого Мистецтва та Музики за наставництва Хайаши Такеши та Комай Тецуро. Представницькими роботами пані Янагісави є міднопластичні принти, картини, намальовані з використанням китайського чорнила, деревного вугілля, кам'яного пігменту, поєднані в колажі. Її художній стиль, можливо, з роками змінювався, але тема її друку залишалася дуже зосереджена на природі та тваринах.

Її твори складаються з «фрагментів», які зібрані нею, і пов'язані з природою і людиною, примітивною культурою та сучасною цивілізацією, анімістичними елементами. Вони стають метафорою або засобами масової інформації, а твори стають подібними віршам. За останні роки виставки пані Янагісава Норіко відбулися як в рідній Японії, так і США, в Португалії, Румунії, Ізраїлі, Бангладеш та нещодавно в Китаї. Колекція, що складається з понад 80 творів мистецтва, створена нею з кінця 1960 р. до сьогодні.

Норіко Янагісава черпає натхнення з реальності. Її подорожі до Фукусіми після ядерної катастрофи та Чорнобиля у 2015 році змусили її переосмислити стосунки між людьми та природним середовищем. Серія «Слова, вимовлені тваринами ・шир. 51°N» - це поетичне зображення Чорнобиля, яке вона бачила тоді.

Виставка відбудеться у квітні-травні 2021 року.

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2022

arrow_forward

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward