ПРОЕКТИ

Віа Карпатія - зображення

ІІІ Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia 2020. Місця української сили» пройшов 26-27 вересня у Львові. Відбулися дискусійні панелі у прямому ефірі телеканалу Еспресо та ряд подій у різних локаціях міста.

Форум ViaCarpatia цього року перемістився до Львова - такі вимоги цього непростого часу.

Місія форуму «Via Carpatia. Місця української сили» – збереження традицій та творення на їхньому ґрунті нових смислів, національне відродження, сучасний технологічний розвиток і пошук місць, ідей та просторів, які дають нам силу. 

Нам ідеться про насвітлення кількох основних тем, які мають провідне значення для поступу культури та розбудови громадянського суспільства. Ці фокуси відобразилися у темах дискусій, які провели у прямому ефірі митці, практики та інтелектуали:
● Каркас. Інституції для підтримки національного відродження
● Двигун. Як технології впливають на культуру. Електронні сервіси, роялті та прямий доступ до слухачів
● Магніт. Місця сили України
● Що дасть нам силу?

Разом із партнерами також провели ряд подій офлайн у Львові (із дотриманням усіх протиепідемічних вимог!). Зокрема, із Українським ПЕН влаштували справжні поетичні читання, за якими ми всі так скучили. І, звісно, вручили премію Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

Організатори: «Всеукраїнський демократичний форум», Український інститут книги, Український ПЕН, Еспресо. За підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

Більше інформації та фото на https://viacarpatia.org/2020/ 

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward

Новини з України

arrow_forward