ПРОЕКТИ

«Сильні історії» - це телецикл з 12-ти програм – успішних кейсів становлення родин українців - батьків дітей з інвалідністю. Кожен випуск – це приклад окремої сім’ї, яка виховує дитину з порушеннями розвитку – незрячу, з аутичним розладом, епілепсією, ДЦП та ін. – бореться за її повноцінне дитинство і життя – і успішно справляється з цією місією.

За словами ведучої проекту, журналістки Ірини Коваль, - «більшість сімей, які візьмуть участь у програмі -  справжні ніндзя та супергерої. Допомагаючи власним дітям стати на ноги, вони почали займатися іншими і допомагати одне одному - започаткували унікальні мистецькі практики, освітні і навчальні ініціативи та програми, які сприяють розвитку, соціалізації та професіоналізації дітей та молоді з інвалідністю, і самі беруть у них участь, як волонтери».

Керівник проекту – культурний менеджер, журналістка Марія Гурська додає: «Приклади героїв програм є надзвичайно надихаючими і мотивуючими для громадянського суспільства в цілому, де взаємодопомога і небайдужість стає опорою суспільства та дороговказом виходу з криз. Як приклади можна згадати внесок волонтерів у Революцію Гідності, протистояння агресії в російсько-українській війні або боротьбі з пандемією КОВІД-19».

Сенс програми – дати інструкцію до дій батькам, які зіткнулися з викликом повноцінного виховання дитини з інвалідністю, сприяти нетворкінгу таких родин і поширенню контактів між ними, підняти рівень толерантності та поваги до «іншості» в суспільстві і закликати чиновників до відповідальності у напрямку втілення реформ інклюзивного виховання дітей.

Організатор - громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум". За підтримки Українського Культурного Фонду

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2022

arrow_forward

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward