ПРОЕКТИ

Програма "Суботній політклуб" з ведучим Віталієм Портниковим присвячена діяльності державних органів та війні Росією проти України.

У програмах Віталій Портников зі своєю співведучею обговорюватимуть ключові законопроекти та їхнє значення для країни, у програмі йтиметься про діяльність окремих парламентських політичних сил та визначні події в країні.

Важливою частиною програми будуть також міжнародні питання. Програми зазвичай включають і будуть включати екскурс в історію українського парламентаризму та політики та їх зв’язок із сучасною політичною ситуацією та процесами, що допомагає глядачеві краще зрозуміти значення тих чи інших політичних ініціатив і робить програму дуже популярною серед глядачів.

початкова заставка Суботній

Виконавцем проекту є громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

У рамках проекту команда громадської організації «Всеукраїнський демократичний форум» разом з залученими партнерами та постачальниками створить 24 програми в рамках проекту.

Програми виходять у прайм-тайм по суботах о 19.00 і з повторами по неділях о 21.30.

Старт проєкту: 3 жовтня 2022 р.

 

dos logo light

Проект впроваджується громадською організацією "Всеукраїнський демократичний форум" за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні"

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Новини з України

arrow_forward

Сильні історії

arrow_forward