ПРОЕКТИ

Право на майбутнє - зображення

Мета проєкту - створення циклу із 4 телепередач про найбільш актуальні питання в галузі охорони здоров’я України. Це, зокрема питання щодо вакцинації в Україні; ситуація та маловідомі факти щодо COVID19; як люди боряться з серцево-судинними захворюваннями та цукровим дібетом; корупція на фармацевтичному ринку тощо.

Автори передач ставлять за мету допомогти широкому загалу розібратися в питаннях, від яких безпосередньо залежить їхнє здоров’я, а найбільш скептично налаштованій аудиторії – задуматися.

За результатами проведеного попереднього аналізу, консультацій та випусків передач, буде створений документальний фільм на тему вакцинації.

Основні цілі проєкту:

  • Інформувати суспільство про нововведення у системі охорони здоров’я.
  • З’ясувати причини недовіри людей до вакцинації та  розвінчати міфи про «небезпеку щеплення». Донести, на яку загрозу батьки наражають своїх невакцинованих дітей. 
  • Стимулювати суспільство вести активний та здоровий спосіб життя. Профілактика серцево-судинних захворювань.
  • З’ясувати, як на ринок України  потрапляють фальсифіковані ліки. Інформувати суспільство про те, як убезпечити себе  від фальсифікату та непорядних лікарів.

Проект реалізується громадською організацією «Всеукраїнський демократичний форум»,що стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

       

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2022

arrow_forward

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward