ПРОЕКТИ

З липня 2022 року за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні розпочався проект "Новини з України".

Проєкт впроваджується Всеукраїнським демократичним форумом в партнерстві з ЕСПРЕСО.

Метою проекту є збільшення та поширення об’єктивного медіа-контенту за кордоном, з метою збільшення підтримки України з боку демократичних країн.

Росія витрачає величезні кошти та ресурси на свою пропагандистську війну, намагається заполонити інформаційний простір своєю неправдою. Принцип російської пропаганди – бомбардувати неправдивими історіями з війни та фейками. Тому ми повинні передати якомога більше інформації, щоб перервати дезінформаційні новини з Росії. Інформація для міжнародних партнерів має бути максимально точною та правдивою. Тому, спільно з ресурсами телеканалу ЕСПРЕСО, ми хочемо допомогти розширити кількість та підвищити рівень контенту, який ми будемо поширювати між країнами-партнерами. А це в результаті сприятиме об’єднанню зусиль і перемозі над агресором.

Підтримка розвитку медіаринку, незалежності медіа, розширення медіаринку та вдосконалення якість контенту – все це головні цілі Всеукраїнського демократичного форуму.

А ЕСПРЕСО володіє унікальними медіа-можливостями всередині країни і може передати важливу інформацію до демократичного світу. ЕСПРЕСО є джерелом інформації для міжнародних партнерів. Оновлений сайт також стане хорошим інструментом для боротьби з російською пропагандою та фейками.

Принцип російської пропаганди – бомбардувати неправдивими історіями з війни та фейками. Тому ми повинні передати якомога більше інформації, щоб перервати дезінформаційні новини з Росії. Інформація для міжнародних партнерів має бути максимально точною та правдивою.

У рамках проекту будуть створюватись та поширюватись, спільно з партнером, новини про російсько-українську війну. Контент буде перекладений англійською мовою задля поширення міжнародній авдиторії актуальних та важливих новин з України.

Ви також можете долучитись до боротьби на інформаційному просторі, поширюючи новини серед своїх друзів, колег за кордоном.

Сайт

Старт проєкту: 1 липня 2022 р.

 

Проект впроваджується громадською організацією "Всеукраїнський демократичний форум" у партнерстві з телеканалом Еспресо

За підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

ЩЕ ПРОЕКТИ

Via Carpatia 2021

arrow_forward

Суботній політклуб

arrow_forward

Сильні історії

arrow_forward