НОВИНИ

Право на майбутнє - зображення

«Демфорум» став одним з отримувачів гранту, в рамках конкурсу «Виробництво контенту із залученням аудиторій з метою кращого висвітлення системи громадського здоров’я», Медійної програми в Україні Internews та реалізовуватиме проєкт «Право на майбутнє»

В рамках проєкту планується створення циклу із 4 телепередач про найбільш актуальні питання в галузі охорони здоров’я України. Це, зокрема питання щодо вакцинації в Україні; ситуація та маловідомі факти щодо COVID19; серцево-судинні захворювання та цукровий дібет, як люди боряться з цими захворюваннями; корупція на фармацевтичному ринку тощо.

Щоб дати відповіді на ці питання, недостатньо зосередитись тільки на висвітленні медичної  складової, адже кожна тема поєднує в собі ще й психологічні, ментальні, суспільні, економічні фактори, а також таке ганебне явище, як корупція.  Лише дослідивши в комплексі все це, можна наблизитись до отримання відповідей на поставлені питання. Водночас ми усвідомлюємо, що ключове слово в кожній передачі є «зміни», а точніше необхідність їх проведення.  

Ми будемо звертатися до фахівців, експертів, чиновників, правоохоронців, які допоможуть нам розібратися в складних питаннях. В кожній темі ми  обов’язково будемо розповідати про закордонний досвід.

Автори передач ставлять за мету допомогти широкому загалу розібратися в питаннях, від яких безпосередньо залежить їхнє здоров’я, а найбільш скептично налаштованій аудиторії – задуматися.

Також, в рамках проєкту, планується створення документального фільму, який поєднає напрацьовані матеріали після проведеного аналізу, консультацій та випусків передач та висвітлить актуальні питання у сфері охорони здоров'я для широкого кола глядачів.

Проект реалізується громадською організацією «Всеукраїнський демократичний форум», що стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.