НОВИНИ

Книжкова премія - зображення

Шановні працівники видавництв, оргкомітет книжкової премії «Еспресо.Вибір читачів» та команда громадської організації «Всеукраїнський демократичний форум» щиро вітають вас із професійним святом.

Це свято об’єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Усі ви докладаєте максимум зусиль, проявляєте ініціативу і ведете творчий пошук, щоб у складних умовах сьогодення відродити і забезпечити успіх вітчизняного книговидання.

Книгу справедливо називають джерелом знань, колодязем досвіду і мудрості людства. Її сторінки відкривають хвилюючі події минулого, прокладають шлях в майбутнє, дають прекрасну можливість для осмислення сучасних подій.

Бути творцем книги, брати участь в її народженні, забезпечувати її довге життя - покликання почесне, шляхетне і відповідальне. Тож прийміть наші щирі вітання з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Бажаємо вам подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги, численних тиражів та постійного попиту на ваші книжки. Ну і, звичайно, здоров'я, творчого натхнення, сімейного затишку та благополуччя!