НОВИНИ

Сила долі - зображенняДокументальний фільм «Сила долі», вироблений Всеукраїнським демократичним форумом, у рамках конкурсу «Медична журналістика» USAID-Internews було номіновано на Fusion International Film Festivals (Brussels)  за 2 преміями: найкращий короткий документальний фільм та талановитий фільммейкер. 
Церемонія нагородження відбулась вчора 21 серпня 2021 року в онлайн-форматі.


Ми дуже щасливі, що фільм отримав відзнаку міжнародних експертів в двох номінаціях: «Найкращий короткий документальний фільм» та «Талановитий фільммейкер».
«Сила долі» - унікальна історія дівчинки, яка внаслідок відмови батьками від щеплень, перенесла хвороби на кашлюк та кір. Наслідки цих хвороб вражають. У дворічному віці Настя Гузарська отримала ускладнення після кору. А до чотирьох років ситуація дійшла до такого критичного рівня, що єдиним порятунком дівчинки могла стати лише трансплантація серця.

Сила долі - зображення

Фільм: 


Виробництво фільму стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

Дуже вдячні міжнародній організації Internews за всебічну підтримку та всій команді, що працювала над фільмом. Особлива вдячність Станіславу Цехмістренко - продюсеру фільму.