НОВИНИ

У місті героїв Ірпені - виступ видатного піаніста Даріуса Мажинтаса на підтримку України 

Центральний будинок культури в Ірпені

вул. Соборна, 183 

26 квітня 2022 року

11:00

На пошану зруйнованого міста героїв, які віддано і ціною життів стримували наступ росіян на столицю, на тлі зруйнованого історичного будинку культури просто неба на роялі виконають Шопена. 

26 квітня 2022 року поруч з Центральним будинком культури в Ірпені відбудеться виступ видатного піаніста Даріуса Мажинтаса. 

Виконавець прибув до України і зіграє проникливі ноктюрни Шопена у зруйнованому війною Ірпені, як вияв любові до України, глибокої поваги до захисників та мирних жителів міста та країни.

Даріус Мажинтас - Віце-президент і художній керівник канадської Фундації «Looking at the Stars» у Європейському Союзі, випускник Литовської академії музики і театру, лауреат численних національних та міжнародних премій. Завдяки своїй винятковій музичній чуйності та таланту, а також формам виразу та унікальним інтерпритаціям, виконавець має визнання у Литовскій Республіці та у світі.

Відео виступу буде використовуватися для поширення інформації у світі з метою привернення уваги до звитяги і трагедії Ірпеня, Київщини та України.

Виступ організовано зусиллями канадської Фундації «Looking at the Stars», за сприяння в Україні ГО ”Всеукраїнський демократичний форум”, волонтерської ініціативи «Народ-військо» та Ірпінського міського голови.

Центральний будинок культури в Ірпені - пам’ятка культури. В його зруйнованому приміщенні зараз можна бачити металеві каркаси двох згорілих фортеп‘яно. 

Для коментарів для медіа після виступу будуть доступні:

Виконавець Даріус Мажинтас - Віце-президент канадської Фундації «Looking at the Stars»

Олександр Маркушин Ірпінський міський голова-Командир Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1

Маргарита Штейнберг - виконавча директорка Фундації «Looking at the Stars»


Фото: з фейсбук-сторінки PianistDariusMazintas  

Контакт: Ярина Ясиневич 0636286869 

Довідково 

Фундація «Looking at the Stars»

Зареєстрована федеральна благодійна організація та базується в Торонто. Місія організації - дарувати класичну музику світового класу тим організаціям та установам, члени яких не можуть відчути живу класичну музику у традиційній обстановці, або тим, хто не має доступу до традиційних місць.

https://lookingatthestars.org/

ГО ”Всеукраїнський демократичний форум”

Громадська організація, яка сприяє всебічному розвитку української культури, міжнародній співпраці в сфері культури та міжкультурного діалогу, розвитку медійного середовища в Україні, професійних навичок журналістів, збільшенню якісного контенту, створенню умов для задоволення і захисту законних, соціальних, творчих, національно-культурних, економічних, правових та інших інтересів своїх членів та суспільства. А в часі війни здійснює волонтерські та гуманітарні ініціативи.

https://demforum.org/

Даріус Мажинтас - Віце-президент і художній керівник канадської Фундації «Looking at the Stars» у Європейському Союзі.

Завдяки своїй винятковій музичній чуйності та таланту, а також чарівним формам виразу та унікальним інтерпретаціям Даріус Мажинтас вже здобув визнання Литовської Республіки. Випускник Литовської академії музики і театру, лауреат численних національних та міжнародних музичних конкурсів. 

До переліку музичних фестивалів, в яких піаніст брав участь, увійшли Aspen Music Festival, Westchester Piano Festival (США), Summerakademie (Німеччина) та Holland Music Session (Нідерланди). 

У 2013-2014 роках обіймав посаду заступника міністра культури Литовської Республіки. Пан Мажинтас дав успішні концерти в великих залах світу, таких як Берлінська філармонія, Карнегі-холл у Нью-Йорку та Лондонський Вігмор-холл.

Піаніст записав кілька альбомів, у тому числі сольний альбом 2011 року з творами Баха, Бетховена, Скрябіна.

У 2020 році пан Мажинтас приєднався до «Looking at the Stars» як  Віце-президент і художній керівник в Європейському Союзі та успішно відіграв свій перший пілотний концерт у литовській в’язниці.