НОВИНИ

17 травня, в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», відбулося перше заняття з шахів для дітей, які через війну були змушені разом із сім’єю покинути свої домівки.

chessvidkrut9

Участь в навчанні інтелектуальної гри взяли 17 хлопців і дівчат з Харкова, Краматорська, Запоріжжя, Херсону, Кривого Рогу, Полтави, Сум, Києва та Київської області.

Заняття для дітей проводить викладач з шахів, учасник міжнародних турнірів, студент Національного університету ім. І. Боберського (кафедра шахів) Владислав Баклажков. Школа працюватиме до 15 серпня, тому діти з внутрішньо переміщених сімей, які ще не встигли записатися, можуть долучатися. Уроки відбуваються щовівторка і щочетверга о 17:00 у міському молодіжному центрі «Lviv Open Lab». Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводяться спортивні івенти і майстер-класи. Стежте за нашими анонсами!

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.