НОВИНИ

1 червня, у Всесвітній день захисту дітей, в межах проєкту «Shelter - Friendly Lviv», у місті Лева відбулися атракції для львівських школярів і дітей, які через війну покинули свої домівки. На стадіоні 40-ї школи зібралися більше сотні хлопців і дівчат, серед яких половина – діти з прифронтових регіонів, які на час повномасштабного вторгнення проживають та навчаються у Львові.

Kidday2

Захід розпочався зі спільного виконання гімну січових стрільців "Ой, у лузі червона калина…". Після цього діти взяли участь у рухливих іграх, флешмобі та перетягуванні канату. Для охочих також відбувся майстер-клас з бойового гопака. На знак підтримки наших захисників діти малювали крейдою синьо-жовті прапори та сердечка.

Такі спільні заходи хлопців і дівчат з регіонів, де зараз тривають бойові дії, з їх однолітками зі Львова сприяють швидкій адаптації дітей до нового середовища, а також допомагають знайти нових друзів.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» для дітей з сімей, які через війну змушені були покинути свої домівки, реалізує ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben. В межах проєкту також проводяться спортивні івенти і майстер-класи.

Фотозвіт можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.