НОВИНИ

З 16 травня по 15 серпня 2022 року у різних локаціях Львова відбулися спеціальні безкоштовні заходи для дітей: школа шахів, рухливі ігри, спортивні гри, майстер-класи, кіно просто неба.

Shelter Friendly Lviv 1 zaverweno

Загалом участь у першому етапі проєкту взяли більше 1000 дітей, які рятуючись від війни разом із сім'єю переїхали у більш безпечні регіони України.

Проєкт передбачав для дітей фізичний, інтелектуальний та психоемоційний розвиток. А ще він забезпечив знайомство, спілкування та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб із львів’янами.

Заняття відбувалися у різних локаціях міста Львова: школах, реабілітаційних центрах, духовних семінаріях, модульних містечках та гуртожитках.

- Школу шахів двічі на тиждень відвідували більше 20 дітей. Окрім занять провели 2 турніри.
- Занять з рухливих ігор відбулося 13. Їх відвідали більше 500 дітей.
- Занять зі спортивних ігор відбулося також 13. Їх відвідали близько 300 дітей. Грали у футбол, фризбі, бадмінтон, волейбол та регбі.
- Щотижня ми дивилися кіно просто неба. До участі запрошували цілі сім'ї. 13 спільних кіносеансів відвідали більше 300 учасників.
- Відбулося 1З майстер-класів. Їх відвідали більше 200 дітей. Дітей вчили: вишивати, виготовляти ляльки-мотанки, сухого валяння, аплікації та оригамі, малювати фарбами, техніці декупажу, виготовляти свічки із воску, аплікації із солоного тіста, малювали на склі та поєднувати у виробах сіно та вовну.

Проєкт «Shelter - Friendly Lviv» реалізується ГО «Всеукраїнський демократичний форум», за підтримки Stiftung Schüler Helfen Leben.